10 عدد از محبوب ترین اسباب بازی های دخترانه

خرید اسباب بازی دخترانه

10 عدد از محبوب ترین اسباب بازی های دخترانه

دسته بندی های گوناگونی برای انتخاب اسباب بازی برای کودکان و خرید اسباب بازی دخترانه وجود دارد.

یکی از عوامل مهمی که موجب تمایز میان این دسته بندی ها می شود، تفاوت هایی است که بر اساس جنسیت کودکان لحاظ می کنیم.

البته علاوه بر تفاوت هایی که بر اساس جنسیت وجود دارد، انواعی از اسباب بازی ها نیز وجود دارند که در حالتی خنثی و میانه قرار دارند و به طور مشترک برای پسران و دختران توصیه می شوند.

مشخصاً پسران نسبت به دختران دارای ظرفیت ها و انگیزه های بیشتری برای بازی های پر خطر، خشن و با ریسک بالا هستند.

از سوی دیگر دختران اغلب در موقعیتی با لطافت و ظرافت بیش تری به سر می برند و خرید اسباب بازی دخترانه بر اساس تفاوت های جنسیتی می تواند به مدل ها و انواع منحصر به فردی اشاره داشته باشد.

در این متن تلاش خواهیم کرد تا مواردی از اسباب بازی های مناسب برای دختران را مورد اشاره قرار دهیم .

  1. خرید اسباب بازی دخترانه سازه‌ی گل های باغ

مهم نیست که بچه ها در کنار ساحل، حیاط خانه یا کلاس در باشند، در هر صورت آن ها می توانند چنانچه که در ذهن خود تصور می کنند یک باغ زیبا را با دستان خودشان بنا کنند.

این اسباب بازی یکی از بهترین ابزارهایی است که تخیل کودکان در راستای تظاهر به انجام باغبانی یا قرار گرفتن در نقش یک باغبان را تحریک می کند.

این مجموعه از سازه های با رنگ های بسیار زیبا و شاداب طراحی شده است که ذوق زیبایی شناسی و خلاقیت دختران را فعال می کند.

همچنین تمام قسمت های این مجموعه قابل شستشو و تمیزکاری است و از این رو می توان به لحاظ بهداشتی نیز آن را ابزاری ایمن برای بازی کودکان دانست.

این اسباب بازی علاوه بر سرگرم نمودن کودکان طی ساعت های مداوم و طولانی، مهارت های فکری خلاق، کار با دست، شناخت و ترکیب رنگ ها و آشنایی با محیط زیست را در کودکان تقویت می کند.

خرید اسباب بازی دخترانه گل های باغ

2. خرید اسباب بازی دخترانه صفحه‌ی رقص

این صفحه اسباب بازی برای دختران آن ها را درگیر چالش رقصیدن، و جنب و جوش ها و حرکات بدنی موزون و ناموزون خواهد کرد.

خرید اسباب بازی دخترانه صفحه رقص اساساً با هدف حفظ سلامت کودکان در حین بازی های با جنب و جوش زیاد انجام می گیرد.

این تشک های نرم و عاری از هر گونه مواد شیمیایی مضر برای کودکان طراحی شده اند تا در هنگام بازی هایی مانند رقصیدن، ضربه زدن و افتادن و جهش کردن از آن ها محافظت نمایند.

همچنین طرح ها و نقش هایی که بر روی آن ها درج می شود شامل رنگ ها و شکل هایی زیبا از گل ها، حیوانات و شخصیت های کارتونی کودکانه است تا کودک را به بازی و جست و خیز بر روی آن تشویق نمایند.

برخی از مدل های این اسباب بازی دارای حسگرهای لمسی هستند که با قرار گرفتن پا بر روی آن ها یک صدای  موسیقی را منتشر می کنند.

بنابراین این اسباب بازی می تواند جذابیت و لذت بخشی فراوانی را برای کودکان به همراه داشته باشد.

مطلب پیشنهادی  راهنمای خرید اسباب بازی مناسب نوزاد
خرید اسباب بازی دخترانه صفحه_ی رقص

3. خرید اسباب بازی دخترانه لوازم پزشکی و دامپزشکی

این مجموعه دامپزشکی حیوان خانگی، شامل یک بچه گربه مخمل خواب آلود، سرنگ، دماسنج، اتوسکوپ، قیچی، سشوار، مرطوب کننده پنجه حیوان خانگی، شامپو، بطری تغذیه، شانه، بطری عطر حیوان خانگی، کاسه آب، جعبه غذای حیوانات خانگی و یک کوله پشتی حامل حیوانات خانگی قابل حمل است.

خرید اسباب بازی دخترانه لوازم پزشکی و دامپزشکی سرگرمی و آموزش را در یک زمان برای کودک به همراه خواهد داشت.

این مجموعه به کودکان کمک می کند تا نسبت به دیگران دارای حس همدلی باشند و مسئولیت پذیری خود را نیز تقویت نمایند.

همچنین می تواند به عنوان ابزاری عالی برای آشنایی بچه ها با هرگونه روش پزشکی و از بین بردن ترس معمول در این مورد باشد، و از سوی دیگر می تواند به کودکان در مراقبت از حیوانات، توسعه تخیل و مهارت های اجتماعی نیز کمک کند.

این اسباب بازی به کودکان کمک می کند تا نقش هایی را که در ذهن دارند تجربه کرده و پیوندی میان تخیل و واقعیت زندگی خود بر قرار نمایند.

خرید اسباب بازی دخترانه لوازم پزشکی و دامپزشکی

4. خرید اسباب بازی دخترانه لباس و لوازم یک پرنسس

یکی از بیشترین شخصیت هایی که اغلب دختران خود را در نقش آن تصور می کنند، یک پرنسس یا باربی با لباس هایی با شکوه و لوازمی مجلل است.

مجموعه اسباب بازی پرنسس با رنگ آبی جذاب، 2 جفت کفش لباس مجلسی دخترانه در سبک ها و رنگ های مختلف، 2 عدد حلقه، 2 گوشواره، تاج و چوب، دستکش و جعبه نگهداری مستحکم برای نگهداری از لوازم گرانبها این امکان را برای دختران کوچک فراهم می کند.

اغلب دختران عاشق این اسباب بازی هستند و هرگز برای داشتن آن بی میل نیستند.

با این مجموعه هر دختری احساس می کند که یک شاهزاده خانم واقعی در انیمیشن است.

لباس پوشیدن آن ها با کفش های پرنسسی، شنل و آویز جواهرات باعث می شود که کودکان خود را در نقش یک شاهزاده خانم ببینند و اعتماد به نفس خود را در میان دوستان و خانواده تقویت نمایند.

خرید اسباب بازی دخترانه از نوع اسباب بازی و لوازم یک پرنسس کودکان را در نقشی تعریف می کند که می تواند آن ها را درگیر داستان های مختلفی نماید که در خصوص پرنسس ها وجود دارد.

چنین چیزی مهارت های شناختی و ذهنی آن را تقویت کرده و پرورش می دهد.

خرید اسباب بازی دخترانه لباس و لوازم یک پرنسس

5. خرید اسباب بازی دخترانه شانه های رنگی

6 رنگ روشن و زیبای قرمز، آبی، سبز، زرد، بنفش و صورتی همه با هم ترکیب شده و تصویرهای بسیار متنوعی را ایجاد می کنند.

این شانه های رنگ کننده موی کودکان از استانداردهای سلامتی بالایی برخوردارند.

این اسباب بازی ها کاملاً غیرسمی هستند و از محلول های آبی تشکیل شده و با محیط زیست نیز سازگاراند.

این رنگ ها به مدت سه روز بر روی موی دختران ماندگاری دارند و آن ها می توانند از این رنگ های زیبا و جذاب بر روی موهای خود لذت ببرند. همچنین در صورت لزوم رنگ ها را می توان به راحتی با شستشوی مو به طور معمول با آب و شامپو کاملاً تمیز کرد.

خرید اسباب بازی دخترانه شانه های رنگی می تواند برای کودکان شما در جشن های تولد، مهمانی ها، عروسی، جشنواره ها، جشن های نامزدی، روزهای عید، و غیره مناسب باشد و یک ظاهر زیبا و منحصر به فرد را برای کودکان ایجاد نماید.

مطلب پیشنهادی  اگر کودک ما با تفنگ اسباب بازی بازی کند کار اشتباهی است ؟
خرید اسباب بازی دخترانه شانه های رنگی

6. خرید اسباب بازی دخترانه قلعه‌ی چادری پرنسس ها

این اسباب بازی با الهام از افسون ها و افسانه ها، چادری زیبا و با کیفیت برای شاهزاده خانم کوچک است که از رنگ های مختلف جذابی تشکیل شده و لوازمی که در ساخت آن به کار رفته است ایمنی فرزندان کوچک شما را تضمین می کند همه این ترکیب های خوش رنگ و زیبا در جهت تحقق بخشیدن به رویاهای شاهزاده خانم شما طراحی شده اند.

از ستون ها و پارچه های جادویی گرفته تا حصیر زیبای پهن شده در کف زمین و مخمل هایی برای خوابیدن.

بنا کردن این چادر به راحتی با اتصال تیرها چوبی و سایر اتصالات دیگر به بوم اصلی انجام می گیرد و در مدت زمانی بسیار کوتاه مکانی رویایی برای بازی و سرگرمی کودکان ایجاد می نماید.

همچنین در عرض چند دقیقه و در مدت زمانی کوتاه می توان آن را جمع آوری کرد در قالب مخصوصش قرار داد و به راحتی نیز مورد حمل قرار داد.

این اسباب بازی با تشویق خلاقیت، تخیل و مهارت های مهندسی، یک محیط جادویی و الهام بخش را برای کاوش و کنجکاوی کودکان به وجود می آورد.

خرید اسباب بازی دخترانه قلعه_ی چادری

7. خرید اسباب بازی دخترانه چترهای عروسکی

خرید اسباب بازی دخترانه چترهای عروسکی یکی از هیجان انگیز ترین کارهایی است که می توان برای کودکان و به ویژه دختران انجام داد.

این چترها تشکیل شده از الیافی 100 % نرم و پلی استر هستند.

این چترهای کودکانه اغلب دارای رنگ های شادی چون صورتی هستند و طرح هایی از شخصیت های فانتزی و عروسکی دنیای کودکان بر روی آن نقش بسته است.

به عنوان نمونه طرح شخصیت دیزنی میکی موس یکی از دوست داشتنی ترین تصویرهایی است که اغلب برای جلب رضایت کودکان و تشویق آن ها به بازی با آن بر روی آن انداخته می شوند.

برخی از این مجموعه ها دارای ست های لباس کودکانه با طرح های شاد مختص به هوای بارانی هستند.

همچنین به دلیل اینکه باز و بسته کردن چترها می تواند برای کودکان خطرآفرین باشد، این چترها طوری طراحی شده اند که با استفاده از دکمه به راحتی و با کم ترین فشار و خطری برای کودکان باز و بسته می شوند.

این چترها ضد رطوبت ساخته شده اند و در مقابل آن مقاوم اند.

بازی با آن ها می تواند کودک شما را در موقعیتی واقعی قرار دهد تا بتوانند در برابر خیس شدن از سوی این نعمت طبیعی از خود محافظت نمایند.

همچنین کودک عاشق این خواهد شد که خود بتواند چترش را باز و بسته نماید و چنین چیزی برایش بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

خرید اسباب بازی دخترانه چترهای عروسکی

8. خرید اسباب بازی دخترانه صفحاتی برای نقاشی های رنگارنگ

یک صفحه تخت نوشتاری که کودکان می توانند بر روی آن بنویسند و با استفاده از رنگ های مختلف و زیبا نقاشی هایی را با توجه به تخیل خود به تصویر در آورند.

مطلب پیشنهادی  یکی از مهم ترین فواید لگو: کاهش استرس کودکان !

صفحه محافظ چشمی که بر روی آن طراحی شده است تجربه نقاشی بهتر و ایمن تری را فراهم می کند و از آسیب دیدگی چشم کودک در استفاده طولانی مدت از این صفحه جلوگیری می کند.

خرید اسباب بازی دخترانه صفحه نوشتاری الکتریکی دارای باتری داخلی با طول عمر 6 ماهه است، و این باتری 100000 بار نوشتن و نقاشی روی رایانه لوحی را تأمین می کند، قابل تعویض و استفاده مداوم است و با کنار گذاشتن حالت سنتی نقاشی کشیدن از هدر رفتن کاغذ جلوگیری کرده و آشفتگی های ناشی از آن را پایان می دهد.

این اسباب بازی به فناوری حسی و لمسی مجهز است و می تواند خطوطی را با قلم یا هر جسم سخت ایجاد کند.

همچنین می توان با یک کلیک بر روی دکمه پاک کردن صفحه نقاشی در کم ترین زمان هر آنچه که بر روی صفحه وجود دارد محو خواهد شد.

چنین امکانی در صرفه جویی زمان و انرژی برای کودکان بسیار موثر و حائز اهمیت است.

خرید اسباب بازی دخترانه صفحه نقاشی الکتریکی

9. خرید اسباب بازی دخترانه کمد نگهداری لوازم گرنبهای یک پرنسس

مجموعه بازی های نقش آفرینی دختران در جایگاه یک پرنسس به همراه لوازم جانبی که شامل 2 تاج، 2 گردنبند، 2 گوشواره، 2 دستبند، 4 حلقه و 2 عصای جادویی و 4 جفت کفش پاشنه بلند بوده و در یک جعبه بسته بندی ذخیره سازی صورتی زیبا که مخصوص دختران کوچک طراحی شده است قرار گرفته است تا پرنسس های کوچک بتوانند هر جایی با خود ببرد.

خرید اسباب بازی دخترانه مجموعه لوازم جانبی یک پرنسس، همچنین شامل یک کمد دیواری زیبا و خوش رنگ است که می تواند بر روی دیوار اتاق کودک نصب شود و لوازم جانبی با نظمی هماهنگ بر روی آن چیده شوند.

کمد دیواری پرنسس کوچک شما می تواند شامل لوازمی چون کفش های مجلسی دخترانه در رنگ ها و سبک های مختلف و دمپایی های پاشنه بلندی که پهن و مستحکم نیز هستند، گردد.

این اسباب بازی می تواند به تحریک تخیل، مهارت های بین فردی و پرورش آگاهی خلاقانه نیز کمک نماید.

خرید اسباب بازی دخترانه کمد نگهداری لوازم یک پرنسس کوچک

10. خرید اسباب بازی دخترانه لوازم تجملاتی بزرگسالان برای کودکان

دختران عاشق لوازم آرایشی و تشریفاتی مادران خود هستند.

لوازم مورد نیاز برای آرایش و گریم کردن چهره، کیف پول، کیف مجلسی، کیف های دستی مجلسی، گوشی های موبایل و مواردی از این دست.

از همین رو خرید اسباب بازی دخترانه لوازم تجملاتی و تشریفاتی مربوط به بزرگسالان می تواند این فرصت را در اختیار آن ها قرار دهد تا وانمود کنند که در نقش مادران خود ظاهر شده اند.

همچنین کودکان با استفاده از این اسباب بازی به شدت سرگرم می شوند و می توانند مهارت های اجتماعی، مسئولیت پذیری و نقش آفرینی را در خود پرورش دهند.

آن ها با استفاده از این ابزار می توانند تخیل کنند که به خرید رفته اند، کارهای روزمره را پیگیری می کنند و در قبال مسائلی باید پاسخگو باشند و در نهایت مسئولیتی بر روی دوش آن هاست.

چنین چیزی در روند رشد و پرورش شخصیت آن ها به شدت موثر است و در آینده می تواند در ابعاد گوناگونی از زندگی اجتماعی آن ها مفید واقع گردد.

منبع: تیله ها

خرید اسباب بازی دخترانه مجموعه لوازم تجملاتی بزرگسالان

نظرات (1)

آوا

من این آخری رومیخوام