چگونه بازی مرکب از یک بازی کودکانه به یک سریال هزار تو تبدیل شد؟

سریال بازی مرکب تیله ها

چگونه بازی مرکب از یک بازی کودکانه به یک سریال هزار تو تبدیل شد؟

بازی مرکب از جمله بازی های مورد علاقه کودکان در کشور کره به شمار می آید، این سرگرمی نیاز به هیچ خرید اسباب بازی ای ندارد و تنها با گچ و سنگ می توان این بازی را انجام داد؛ در این مقاله شرح مفصلی از این سریال و نقدش را خواهید خواند.

بهتر است بدانید این سریال بر اساس این بازی کودکانه یک سریال ساخته شده است که امروزه توانسته به محبوبیت بالایی در بین افراد دست پیدا کند. این سریال یکی از پر طرفدارترین و پربیننده ‌ترین سریال های تاریخ پلتفرم انگلیسی نتفلیکس محسوب می شود.

به گونه ای که مدیرعامل نتفلیکس اعلام داشته این سریال یکی از پربیننده‌ ترین سریال تاریخ نتفلیکس به شمار می آید. در واقع این سریال تاکنون توانسته به موفقیتی جهانی دست پیدا کند. در این سریال پر طرفدار و محبوب ۴۵۶ نفر از ۶ بازی کودکان در کره جنوبی الهام گرفته و وارد یک فضای مرموز و خوش ‌رنگ شده و یک بازی و رقابت را به بهای جان خود شروع می کنند.

لازم به ذکر است که این سریال پر طرفدار و محبوب اولین سریال کره ای بوده که توانسته در رتبه نخست پربازدیدترین سریال های سامانه نمایش آنلاین نتفلیکس قرار گیرد.

بد نیست بدانید که بازی های کودکان بسیار نمادین می باشند، چرا که نشان دهنده رقابت مرگ و زندگی از همان دوران کودکی هستند.

در واقع زندگی افراد همچون مجموعه ‌ای از بازی ‌های بی ‌رحمانه بوده که برای زنده ماندن همواره در تلاش می باشند. به نوعی می توان گفت هر بازی بازتاب دهنده مشکلاتی است که در جامعه وجود دارند. این سریال نیز بازتاب کننده بخش هایی از اثر شکسپیر می باشد.

مطلب پیشنهادی  انواع راه حل برای سرگرم کردن کودکان در مسافرت و مهمانی
نگهبان های بازی مرکب تیله ها

به جرات می توان گفت با دیدن یک قسمت از این سریال خواهان دیدن قسمت‌ های بعدی آن خواهید شد، زیرا کاراکترهای این سریال به زیرکی و سرعت معروف بوده و بازی‌ ها نیز به سرعت شروع می شوند.

در این سریال جمعا ۴۵۶ نفر در بازی های مرگ بار شرکت کرده و درگیر این بازی کودکانه اما هیجان ‌انگیز خواهند شد. در طول این بازی فردی که شکست بخورد جان خود را از دست می دهد. شخصی که در طول بازی زنده بماند می تواند جایزه را برده و زندگی خود را دگرگون سازد.

بهتر است بدانید این بازی شامل یک عروسک اسباب بازی غول پیکر با چشمان تک تیرانداز طور، بازی های کودکانه قتل محو، میلیونرهای عجیب و غریب، صندوق جایزه، سربازان با با ماسک ‌های مخصوص پلی استیشن و  لباس‌ های بسته صورتی می باشد.

عروسک های عظیم‌ الجثه ‌ای که در این سریال استفاده شده واقعی بوده و از یک منطقه روستایی که در شمال سئول واقع شده آورده شده اند.

شخصیت های اصلس بازی مرکب

نگاهی بر نکات مثبت سریال بازی مرکب

بهتر است بدانید سریال بازی مرکب از نکات مثبت بسیار زیادی برخوردار می باشد. یکی از این نکات مثبت بازی حرفه ای و قابل ستایش بازیگران این سریال محبوب و دیدنی است.

همچنین طراحی یک صحنه شاد با محتوای سریال پارادوکس بی نهایتی ایجاد کرده که بسیار قابل تامل و جذاب برای مخاطبان می باشد.

این سریال پر طرفدار و محبوب با استفاده از یک موضوع ساده به یک بحران بزرگ انسانی اشاره دارد. از دیگر نکات مثبتی که باعث حفظ تمرکز تماشاگر می شود هیجان موجود در سریال بازی مرکب بوده که در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. از دیگر بخش های جذاب این سریال پر طرفدار تعامل میان شخصیت ها بوده که همواره با تنش همراه است.

مطلب پیشنهادی  بازی با اسباب بازی چه تاثیری بر روان و اعصاب بزرگسالان دارد ؟

همچنین از دیگر نکات مثبت این سریال محبوب می توان به موسیقی بسیار شنیدنی و جذاب متن سریال اشاره کرد که توجه مخاطبان را به بهترین شکل جذب می کند. در ضمن یکی از جذاب ترین نکات این سریال پر طرفدار تعقیب بی ‌پروای پول در دریچه ‌ای از نا امیدی می باشد.

این سریال قادر است به طرز چشمگیری مشکلات ذاتی جامعه را منعکس نماید. در واقع این سریال محبوب و پرطرفدار با الهام گرفتن از یک بازی کودکانه به راحتی و بهترین شکل توانسته مشکلات ذاتی جامعه را به نمایش بگذارد.